Konferencja „Serce i rozum - holistyczne formy wsparcia dziecka i jego rodziny w pediatrycznej opiece paliatywnej”

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informuję, iż konferencja „Serce i rozum - holistyczne formy wsparcia dziecka i jego rodziny w pediatrycznej opiece paliatywnej” 15-17 kwietnia 2016r. odbędzie się w hotelu „Perła Bieszczadów”,

Adres:

Czarna 61, 38-710 Czarna.

W związku z tym, bardzo proszę o:

1) podanie godziny przyjazdu w piątek do hotelu (Rejestracja i zakwaterowanie uczestników odbędzie się w godzinach od 9-13) i planowanego wyjazdu w niedzielę.

2) Informację, czy chcą Państwo skorzystać nieodpłatnie z transportu z Rzeszowa (prawdopodobnie z okolic Dworca PKP) w piątek i w niedzielę z hotelu na Dworzec PKP.Proszę o podanie godziny przyjazdu do Rzeszowa. Wtedy ustalona zostanie godzina podstawienia busa pod Dworzec. (po podsumowaniu informacji o godzinach przyjazdu uczestników konferencji)

3) Wpłatę za wieczór z atrakcjami i wycieczkę (osoby, które jeszcze nie uiściły opłaty) Na miejscu będzie wystawiana faktura.

4) Informację, czy chcą Państwo (odpłatnie) skorzystać z noclegu z  czwartku na piątek (14 na 15.04.2016r) w tym celu proszę kontaktować się z Hotelem  tel. +48 13 461 61 61 (recepcja),

5) Zgłoszenie do Hotelu, czy chcą Państwo skorzystać ze SPA, w tym celu proszę o bezpośredni kontakt z recepcją SPA. tel +48 13 461 61 50 (recepcja SPA).

Z wyrazami szacunku

Anna Nosek

Fundacja Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci